Już 8 sierpnia Szarotki rozegrają pierwszy sparing w ramach przygotowań do sezonu 2017/2018 a naszym przeciwnikiem jest słowacki I-ligowiec HK Dukla Michalovce.

Pierwotnie zakładano, że rywalem TatrySki Podhala Nowy Targ będzie HK Spišská Nová Ves, lecz zmiana rywala wynikła na prośbę klubu zza południowej granicy.

Ma to związek z faktem, iż drużyna nie rozpoczęła jeszcze przygotowań na lodzie, wszak ich obiekt nie został jeszcze należycie przygotowany – zaznaczył Marek Ziętara, trener Tatryski Podhala Nowy Targ.

Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00 w Miejskiej Hali Lodowej przy ul. Parkowej 14. Spotkanie jest imprezą masową z limitem w wysokości 500 widzów. Do dyspozycji kibiców będzie oznaczona trybuna południowa (od strony Parku Miejskiego). Informujemy również, że sparing nie będzie transmitowany, więc zachęcamy do przyjścia na Parkową 14 i głośnego dopingu Szarotek.

Ceny biletów:
13 zł – normalny,
8 zł – ulgowy (uczniowie, studenci, kobiety, emeryci i renciści),
28 zł – bilet rodzinny.
Posiadaczy karnetów na sezon 2017/2018 informujemy, że karnet obejmuje nie tylko sezon regularny ale również wszystkie spotkania sparingowe.

Skomentuj wpis