Błażej i Kamil Kapicowie wraz z Łukaszem Siutym podpisali kontrakty i w dalszym ciągu będą reprezentowali ekipę ze Stolicy Podhala.

Błażej Kapica ma za sobą bardzo udany sezon i udowodnił, że potrafi być pewnym punktem bramki Szarotek. Błażej zagrał w 22 meczach broniąc ze średnią skutecznością 90%.

Z kolei Łukasz Siuty stawia pierwsze kroki w seniorskim hokeju rozgrywając w ubiegłym sezonie 51 spotkań. Wcześniej miał bardzo udane sezony w Centralnej Lidze Juniorów w barwach Podhala i KH Sanok. Ponadto występował w akademickiej drużynie Podhala w lidze EUHL.

Kuzyn Błażeja, defensor Kamil Kapica miał bardzo udany sezon 2013/2014, jesienią 2014 r. został zawieszony, a do składu wrócił w październiku 2016 r. W ubiegłym sezonie rozegrał 49 meczy, na ławce kar spędził 14 minut. W klasyfikacji +/- uzyskał rezultat +1.

Dotychczas kontrakty z Podhalem podpisali obrońcy Oskar Jaśkiewicz, Damian Tomasik, Mateusz Wojdyła i Robert Mrugała oraz napastnicy Marcin Kolusz, Krzysztof Zapała, Mateusz Michalski, Bartłomiej Neupauer i Filip Wielkiewicz.