Akredytacje na Puchar Polski

W serwisie www.accredito.com/pzhl trwa proces akredytacyjny dla przedstawicieli mediów na finałowy turniej Pucharu Polski, który 29 i 30 stycznia odbędzie się w Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu (Parkowa 14). Wnioski akredytacyjne będą przyjmowane do godz. 12:00 w dniu 27.12.2016. Następnie na stronie www.pzhl.org.pl zostanie opublikowana lista akredytowanych.

Aby złożyć wniosek należy skorzystać z posiadanego już konta w serwisie www.accredito.com lub takowe założyć podając wymagane dane.

Bezpośredni dostęp do biura znaleźć można pod adresem www.accredito.com/pzhl

Za pośrednictwem biura prasowego on-line dziennikarze będą mogli dokonać również subskrypcji informacji prasowych publikowanych przez przez PZHL. W biurze można też uczestniczyć w procesach akredytacyjnych na wydarzenia organizowane przez Polski Związek Hokeja na Lodzie.

Terminarz finałowego turnieju Pucharu Polski – Nowy Targ 2016:
Półfinały
29 grudnia 2016 (czwartek)
godz. 16:00 GKS Tychy – Tempish Polonia Bytom
godz. 19:30 TatrySki Podhale Nowy Targ – Comarch Cracovia

Finał
30 grudnia 2016 (piątek)
Godz. 18:30 zwycięzcy półfinałów

Dodatkowa informacja dla dziennikarzy:

Jeśli chcą Państwo akredytować się na wydarzenia organizowane przez PZHL lub otrzymywać informacje prasowe publikowane przez Związek prosimy o założenie konta dziennikarza w systemie Accredito.com. Wszystkie informacje o samym systemie znajdą Państwo na stronie www.accredito.com.

W celu zarejestrowania swojego konta dziennikarza w systemie Accredito.com prosimy pod adresem www.accredito.com/pzhl wybrać opcję „Rejestracja” i „Zarejestruj konto dziennikarza”. Po wypełnieniu formularza konto zostanie zarejestrowane w systemie. Na wskazany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail otrzymają Państwo wiadomość w którym znajdziecie Państwo opcję „Potwierdź” pozwalającą na aktywację konta w systemie. Korzystanie z usługi jest bezpłatne.

Po zalogowaniu do systemu sugerujemy przypisanie swojej redakcji do konta dziennikarza. Można to uczynić wybierając w menu opcję „Redakcje”. Jeśli Państwa redakcji nie ma liście konieczne będzie jej zarejestrowanie w systemie Accredito.com. Więcej informacji o tym jak zarejestrować redakcję znajdą Państwo pod adresem www.accredito.com/faq/editor.

Jeśli chcą Państwo otrzymywać informacje prasowe publikowane przez Związek oraz informacje o procesach akredytacyjnych prosimy po zalogowaniu o wybranie opcji „Biura Prasowe” i na liście biur przy nazwie PZHLwybranie opcji „Subskrybuj”.

Jeśli będą Państwo zainteresowani złożeniem wniosku akredytacyjnego można tego dokonać wybierając opcję „Akredytuj”. Wszystkie procesy akredytacyjne prowadzone przez PZHL znajdą Państwo również zawsze bezpośrednio na stronie naszego biura pod adresem www.accredito.com/pzhl

Info: PZHL